Kadra pedagogiczna

Rok szkolny 2021/2022

Dyrektor Szkoły

mgr Brunon Bielecki
nauczyciel dyplomowany
technika, j.angielski, informatyka

*****

Wicedyrektor szkoły

mgr Magdalena Kasztelnik
nauczyciel dyplomowany
pedagog szkolny
technika, oligofrenopedagog

*****

Wychowawcy klas

Klasa 1A

mgr Katarzyna Grygny
nauczyciel dyplomowany
wychowawca klasy 1A

Klasa 1B

mgr Zofia Ciurla
nauczyciel dyplomowany
wychowawca klasy 1B
edukacja wczesnoszkolna, informatyka

Klasa 2A

mgr Henryka Borowiec
nauczyciel dyplomowany
wychowawca klasy 2A
edukacja wczesnoszkolna, informatyka, terapia pedagogiczna

Klasa 3A

mgr Urszula Kopeć
nauczyciel dyplomowany
wychowawca klasy 3A

Klasa 3B

mgr Lucyna Wiercigroch
nauczyciel dyplomowany
wychowawca klasy 3B

Klasa 4A

mgr Joanna Zięba
nauczyciel dyplomowany
wychowawca klasy 4a
j. angielski

Klasa 4B

mgr Edyta Lach
nauczyciel dyplomowany
wychowawca klasy 4b
język angielski

Klasa 5A

mgr Małgorzata Grygny
nauczyciel dyplomowany
wychowawca klasy 4A
j. polski

Klasa 5B

mgr Genowefa Dobras
nauczyciel dyplomowany
wychowawca klasy 4B
geografia

Klasa 6A

mgr Marian Jeleśniański
nauczyciel dyplomowany
wychowawca klasy 6A
technika, informatyka

Klasa 7A

mgr Dorota Kubiak
nauczyciel dyplomowany
wychowawca klasy 7A
j.polski

Klasa 7B

mgr Ewa Węglarz
nauczyciel dyplomowany
wychowawca klasy 7B

Klasa 7C

mgr Magdalena Omyła
nauczyciel dyplomowany
wychowawca klasy 7C
historia

Klasa 8A

mgr Karolina Gawron
nauczyciel dyplomowany
wychowawca klasy 8A
wychowanie fizyczne

Klasa 8B

mgr inż. Czesław Legierski
nauczyciel dyplomowany
wychowawca klasy 8B
matematyka

Klasa 8C

mgr Monika Karczewska
nauczyciel dyplomowany
wychowawca klasy 8C
wychowanie fizyczne

 

 

*****

Wykaz kadry pedagogicznej w kolejności alfabetycznej:

 

  1. Bielecki Brunon
  2. Błasiak Karol
  3. Borowiec Henryka
  4. Brączek-Janica Sylwia
  5. Ciurla Irena
  6. Ciurla Zofia
  7. Dobras Genowefa
  8. Gawron Karolina
  9. Grygny Katarzyna
  10. Grygny Małgorzata
  11. Habiciak Maria
  12. Iwanek Karolina
  13. Iwanek Ryszard
  14. Jakubiec Marcin Ks.
  15. Jamrozowicz Iwona
  16. Jeleśniańska Beata
  17. Jeleśniański Marian
  18. Karczewska Monika
  19. Kasztelnik Magdalena
  20. Kąkol Mateusz
  21. Kopeć Dorota
  22. Kopeć Urszula
  23. Kręcichwost Jolanta
  24. Kubiak Dorota
  25. Kuchejda Jolanta
  26. Lach Edyta
  27. Legierska Janina
  28. Legierski Czesław
  29. Micorek-Kloc Anastazja
  30. Nocoń Katarzyna
  31. Oleś Kazimierz
  32. Omyła Magdalena
  33. Polaszk Jolanta
  34. Przybyła Alicja
  35. Pydych Grzegorz Ks.
  36. Ryłko Jolanta
  37. Sporek Ewa
  38. Węglarz Ewa
  39. Wiercigroch Lucyna
  40. Wolańska Jolanta
  41. Wójtowicz Monika
  42. Zięba Joanna

 

 

Shares

Pin It on Pinterest