Drugie spotkanie edukacyjne dla uczniów szkół podstawowych z Gminy Rajcza przygotowane przez LO5 oraz ZSTiH z Bielska-Białej już za nami.

O swoich pasjach i realizowanych projektach opowiadali uczniowie w/w szkół. Ich pasja i wynalazki pozwalają na m.in. badanie jakości i stanu roślinności oraz powietrza wybranego terenu lub np. wysypisk śmieci.

Zainteresowani astronomią mogli zobaczyć zamknięty w małej kostce sterownik, który pozwala odpowiednio pokierować obserwacją wybranych planet lub gwiazd przez teleskop i – co istotne – nie jest ogromnie kosztowny w porównaniu z odpowiednikami dostępnymi w sklepach.

Każdy pasjonat awioniki i lotnictwa otrzymał z pewnością odpowiedź na pytanie „Dlaczego samolot lata?”. czy można pilotować samolot lub szybowiec w wielu 18+ lat? Tak – oni to udowodnili.

Każdy z pasją może realizować swoje zainteresowania, co polecamy każdemu z naszych uczniów. Warto zobaczyć więcej i dążyć do sukcesu!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zorganizowanie i udział w tym wydarzeniu.

#LO5BB, #ZSTIHBB, SP1Rajcza

http://zstih.edu.pl/ – kierunek lotnictwo
https://lo5.bielsko.pl/ – 1. miejsce na śląsku w rankingu Perspektywy

Widzimy dziś utalentowanych. młodych ludzi, którzy z ogromną chęcią dzielą się swoimi sukcesami. Miejscem tych wydarzeń dziś jest Szkoła Podstawowa w Rajczy. Jednakże każdy z pasją może realizować swoje zainteresowania i dzielić się nimi niezależnie od miejsca, co polecamy każdemu z naszych uczniów. Warto zobaczyć więcej i dążyć do sukcesu! Brawo WY!

Skip to content