Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Narodowe czytanie „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej

Dziś dołączyliśmy do akcji narodowego czytania powieści Elizy Orzeszkowej pt. „Nad Niemnem”. Serdecznie dziękujemy naszym gościom za udział oraz jesteśmy ogromnie dumni z naszych uczniów i nauczycieli, którzy zorganizowali to wspaniałe wydarzenie. Gratulacje!

II. Warsztaty Edukacyjne w Rajczy

14 mar 2023 | Aktualności

Drugie spotkanie edukacyjne dla uczniów szkół podstawowych z Gminy Rajcza przygotowane przez LO5 oraz ZSTiH z Bielska-Białej już za nami.

O swoich pasjach i realizowanych projektach opowiadali uczniowie w/w szkół. Ich pasja i wynalazki pozwalają na m.in. badanie jakości i stanu roślinności oraz powietrza wybranego terenu lub np. wysypisk śmieci.

Zainteresowani astronomią mogli zobaczyć zamknięty w małej kostce sterownik, który pozwala odpowiednio pokierować obserwacją wybranych planet lub gwiazd przez teleskop i – co istotne – nie jest ogromnie kosztowny w porównaniu z odpowiednikami dostępnymi w sklepach.

Każdy pasjonat awioniki i lotnictwa otrzymał z pewnością odpowiedź na pytanie „Dlaczego samolot lata?”. czy można pilotować samolot lub szybowiec w wielu 18+ lat? Tak – oni to udowodnili.

Każdy z pasją może realizować swoje zainteresowania, co polecamy każdemu z naszych uczniów. Warto zobaczyć więcej i dążyć do sukcesu!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zorganizowanie i udział w tym wydarzeniu.

#LO5BB, #ZSTIHBB, SP1Rajcza

http://zstih.edu.pl/ – kierunek lotnictwo
https://lo5.bielsko.pl/ – 1. miejsce na śląsku w rankingu Perspektywy

Widzimy dziś utalentowanych. młodych ludzi, którzy z ogromną chęcią dzielą się swoimi sukcesami. Miejscem tych wydarzeń dziś jest Szkoła Podstawowa w Rajczy. Jednakże każdy z pasją może realizować swoje zainteresowania i dzielić się nimi niezależnie od miejsca, co polecamy każdemu z naszych uczniów. Warto zobaczyć więcej i dążyć do sukcesu! Brawo WY!

Pin It on Pinterest