1 kwietnia odbędzie się w naszej Szkole I Giełda Szkół Ponadpodstawowych.

Absolwenci wszystkich szkół gmin: Rajcza, Ujsoły i Milówki będą mogli zapoznać się z ofertą szkół ponadpodstawowych naszego regionu, poznać warunki rekrutacji i wymagania wybranych szkół. Wydarzenie wpisuje się w kalendarium działań dla ścieżki kariery zawodowej uczniów szkół naszego regionu i szansą na planowanie dalszego rozwoju.

Niezależnie od naszego wydarzenia Starostwo Powiatowe w Żywcu zaprasza absolwentów klas VIII do wizyty w szkołach powiatu wg terminarza:

W dniach 17 oraz 18 marca 2020 r. Dni Otwarte organizują następujące szkoły:
• Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych w Żywcu, ul. Szkolna 2,
• Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Żywcu ul. Mickiewicza 6,
• I Liceum Ogólnokształcące w Żywcu ul. Słowackiego 2,
• Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu ul. Komisji Edukacji Narodowej 3,
• Zespół Szkół Technicznych i Leśnych w Żywcu ul. Grunwaldzka 9,
• Zespół Szkół Samochodowych w Żywcu ul. Grunwaldzka 10,
• Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących w Żywcu ul. Moszczanicka 9.

W dniach 18 i 19 maja 2020 r. odbędą się Dni Otwarte Szkół w Węgierskiej Górce i Milówce tj.:
• Zespół Szkół Zawodowych w Węgierskiej Górka ul. Kościuszki 14,
• Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Milówce ul. Dworcowa 17