Od początku roku szkolnego 2019/2020 planujemy i sukcesywnie wprowadzamy innowacyjne zajęcia edukacyjne dla uczniów naszej Szkoły. Dążymy do rozwijania wszystkich talentów uczniów. Od dziś mamy możliwość realizowania zajęć Esportowych, dzięki którym realizujemy zadania wychowawcze i profilaktyczne szkoły.

Dzięki zdobytym narzędziom mamy możliwość prowadzenia zajęć m.in. z rytmiki i tańca, planowania strategii rozgrywek piłkarskich i współpracy drużynowej. Uczymy bezpiecznego korzystania z zasobów Internetu oraz dbamy o cyberbezpieczeństwo uczniów.

Dziękujemy za wsparcie naszych działań Gminie Rajcza.

Relacja z zajęć wkrótce. Będzie się działo!

Do zobaczenia!


Patronem naszych działań jest Stowarzyszenie ESPORT POLSKA z siedzibą w Bielsku-Białej.

Stowarzyszenie Esport Polska

Stowrzyszenie Esport Polska. www.esportpolska.org

Skip to content