Informujemy, że w dniach 23, 24, 25 maja 2023 przeprowadzony zostanie egzamin ósmoklasisty. 22 maja przygotowujemy szkołę do egzaminu. W tych dniach nie ma zajęć dydaktycznych.

Uczniowie klas ósmych w każdy dzień egzaminu przychodzą do szkoły na godzinę 8:00. Egzamin rozpoczynamy o godzinie 9:00 wg harmonogramu:

  • 23/05 – język polski
  • 24/05 – matematyka
  • 25/05 – język obcy

Na salę egzaminacyjną nie dopuszcza się wnosić żadnych przedmiotów elektronicznych (telefony, smartwatche itp.), które mogą zakłócić przebieg egzaminu. Uczeń ma obowiązek posiadać wyłącznie długopis z czarnym wkładem do pisania (nic więcej).

W tych dniach czynny jest sklepik szkolny. Szkoła zapewnia po egzaminie jeden odwóz uczniów. Uczniowie oczekujący na odwóz pozostają pod opieką nauczycieli na świetlicy szkolnej. W przypadku samodzielnego powrotu do domu prosimy o przekazanie takiej informacji do sekretariatu szkoły w formie pisemnej lub przez edziennik.

Trzymamy kciuki za naszych zdających! Powodzenia!

Skip to content