13 października o godzinie 10:00 odbyła się w naszej szkole uroczystość związana z Dniem Edukacji Narodowej. Upamiętnia ona rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława II Augusta Poniatowskiego i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy w dniu 14 października 1773 roku. Potocznie dzień ten nadal zwany jest Dniem Nauczyciela. W tym dniu również do naszego grona przyjmiemy uczniów klas pierwszych, którzy złożą uroczyste ślubowanie.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły w Dniu Edukacji Narodowej życzymy samych sukcesów i realizacji zamierzonych celów. Wszystkiego najlepszego! Dziękujemy serdecznie naszym gościom za udział w uroczystości.