Europejskie Centrum Bajki przeprowadza rekrutację do trzeciej kadencji Dziecięcej Rady Programowej. Tegoroczny nabór potrwa do 30 listopada. Dziecięcą Radę Programową będzie tworzył zespół dzieci z całej Polski, w wieku 7-14 lat. Na drodze rekrutacji wyłonione zostanie 12 osób. Pod uwagę będą brane wysokie wyniki w nauce (tj. średnia ocen co najmniej 4,5), a także szczególne osiągnięcia i zainteresowania oraz wykazywana aktywność. Dodatkowymi członkami będą 3 najbardziej zaangażowane osoby z drugiej kadencji Rady Programowej.

Rada będzie powołana na okres 12 miesięcy, a jej członkowie będą mieli możliwość wypowiadania się na temat działań programowych i inwestycyjnych Europejskiego Centrum Bajki. Wyłonimy najzdolniejsze i najbardziej utalentowane dzieci, którym damy możliwość realnego wpływu na działalność naszej instytucji.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania kandydatur najzdolniejszych uczniów do Dziecięcej Rady Programowej. W zgłoszeniu prosimy o podanie średniej ocen, opisanie szczególnych osiągnięć oraz zainteresowań, a także załączenie skanów: ostatniego świadectwa oraz dyplomów. Zapraszamy też do zgłaszania kandydatur uczniów ze szkół typu Montessori i Waldorfskich. W przypadku takich zgłoszeń prosimy o opisanie zainteresowań i uzdolnień kandydata. Udział jest bezpłatny!
Zgłoszenia prosimy przesyłać do 30 listopada na adres: Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28-133 Pacanów lub na E-mail: oferta@pacanow.eu
Osoba do kontaktu: Beata Krokosz, tel.: 41 376 50 88 wew. 23