Dziś w naszej szkole odbyła się prelekcja programu „CO wiesz o tlenku węgla?”

Głównym celem akcji PSP w Żywcu przy udziale OSP w Rajczy było przedstawienie uczniom naszej szkoły zagrożeń związanych z emisją tlenku węgla niosącego śmiertelne zagrożenie oraz zabezpieczenie budynków czujnikami tlenku węgla. Równocześnie zorganizowaliśmy warsztaty związane z ochroną środowiska w ramach szkolnej akcji STOP SMOG 2023, której celem było uświadomienie szkodliwości spalania śmieci i przykładów dobrych działań na rzecz ochrony środowiska. Wręczyliśmy nagrody dla uczniów, których prace plastyczne znakomicie przedstawiały wspomniane działania.

Dziękujemy PSP Zywiec, OSP Rajcza, fundatorom nagród oraz wszystkim zaangażowanym nauczycielom za zorganizowanie warsztatów i opiekę podczas spotkania.

BrawoWY!

————————————————–

Organizacja warsztatów – p. Iwona Jamrozowicz, p. Maria Habiciak
Konkurs plastyczny – p. Dorota Kopeć
Fundatorzy nagród – p. Jadwiga Iwanek, OSP Rajcza
Szkolenie – PSP w Żywcu
Organizacja spotkania i media – p. Karolina Iwanek, p. Marek Ryłko
Pomysłodawca działania – p. Brunon Bielecki – Dyrektor SP1 w Rajczy

Warsztaty „STOP SMOG!”

Skip to content