Jest nam niezmiernie miło, że tak licznie przystąpili Państwo do badania ankietowego. Dzięki Państwa odpowiedziom na pytania ankietowe, dowiedzieliśmy się wielu przydatnych i praktycznych informacji na temat edukacji ekologicznej w polskich szkołach. Ta wiedza, pomoże nam w naszej codziennej pracy, a przede wszystkim pozwoli lepiej wspierać polskie szkoły w działaniach na rzecz naszej planety i ochrony środowiska naturalnego.

Pierwsze efekty będziemy mieli przyjemność już niedługo zaprezentować w materiale edukacyjnym „Lekcja Nieśmiecenia” dla klas I – III. Materiały są właśnie na ukończeniu i wszystkie osoby, które uzupełniły ankietę, otrzymają je od nas w prezencie, tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022. Mamy nadzieję, że posłużą Państwu lub przekażecie je Państwo koleżankom lub kolegom zainteresowanym takim materiałem.
Raz jeszcze, serdecznie dziękujemy!
Grzegorz Mikosza
Fundacja Nasza Ziemia
Skip to content