Certyfikat Przyjaciela Naszej Ziemi

7 czerwiec, 2021
Jest nam niezmiernie miło, że tak licznie przystąpili Państwo do badania ankietowego. Dzięki Państwa odpowiedziom na pytania ankietowe, dowiedzieliśmy się wielu przydatnych i praktycznych informacji na temat edukacji ekologicznej w polskich szkołach. Ta wiedza, pomoże nam w naszej codziennej pracy, a przede wszystkim pozwoli lepiej wspierać polskie szkoły w działaniach na rzecz naszej planety i ochrony środowiska naturalnego.

Pierwsze efekty będziemy mieli przyjemność już niedługo zaprezentować w materiale edukacyjnym “Lekcja Nieśmiecenia” dla klas I – III. Materiały są właśnie na ukończeniu i wszystkie osoby, które uzupełniły ankietę, otrzymają je od nas w prezencie, tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2021/2022. Mamy nadzieję, że posłużą Państwu lub przekażecie je Państwo koleżankom lub kolegom zainteresowanym takim materiałem.
Raz jeszcze, serdecznie dziękujemy!
Grzegorz Mikosza
Fundacja Nasza Ziemia

Ostatnio dodane

Info

ADRES

Szkoła Podstawowa Nr 1
im. Ks. Józefa Tischnera w Rajczy

34-370 Rajcza, ul. Rynek 2.

KONTAKT

Skip to content