https://poradniamilowka.pl/akcja-edukacja-regionalna-a-wychowanie-do-wartosci


Drogie Dzieciaki! Drodzy Rodzice!

Zachęcamy wszystkie dzieci do udziału w akcji „Edukacja regionalna, a wychowanie do wartości”, której celem jest promocja zwyczajów i tradycji naszej Małej Ojczyzny.

Na czym polega akcja?

Dzieci tworzą różnorodne prace o tematyce związanej z regionem Górali Żywieckich. Technika jest całkowicie dowolna. Wykorzystajcie chłodne wieczory na stworzenie czegoś magicznego – mogą to być tradycyjne ozdoby świąteczne, regionalne wypieki, rzeźby czy malowidła. A może macie ochotę odziać się w nasz piękny góralski strój i uwiecznić to na fotografii?

Głównym celem akcji jest przekazywanie wartości i wiedzy o tradycjach naszego regionu, przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Mamy nadzieję, że udział w naszej akcji sprawi, że ten trudny czas epidemii koronawirusa będzie nieco weselszy dla dzieci i ich rodziców. Kreatywne spędzanie wolnego czasu w gronie rodziny przyczyni się do zacieśnienia wzajemnych relacji i więzi, a także wpłynie na poznanie regionu, w którym żyjemy.

Szanowni Państwo informujemy, że nadesłanie zdjęć pomysłów Waszych dzieci, jest równoznaczne z wyrażeniem zgody (art. 7 Rozporządzenie RODO z 27.04.2016 r. poz. 2016/679) na publikację wizerunku dziecka wyłącznie na naszej stronie internetowej – www.poradniamilowka.pl

Zdjęcia prac można wysyłać na adres: sekretariat@poradniamilowka.pl

Stworzymy wystawę nadesłanych prac na naszej stronie internetowej.

 

Akcja! Edukacja regionalna, wychowanie do wartości

 

Pin It on Pinterest