Dziś w naszej szkole uroczyście obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej.

Jest to dzień, w którym doceniamy pracę nauczycieli, zastanawiamy się nad rolą szkoły w edukowaniu i wychowaniu przyszłych pokoleń oraz miejscu, które zajmuje w naszej lokalnej społeczności i współpracy z rodzicami. To dzień, w którym wszyscy wspierają polską szkołę. Chcemy, aby nauczyciele pracowali jak najlepiej, aby byli zadowoleni ze swojej pracy, a ta przynosiła dobre efekty,

Życzymy, aby dzieci i młodzież uczący się w naszych szkołach byli zadowoleni, ale także zdobywali nowe umiejętności i osiągali zamierzone cele. Często dopiero z upływem wielu lat doceniamy rolę i relację nauczyciel-uczeń, która jest ogromnie istotna w codziennej pracy szkoły oraz kształtuje postawy przyszłych pokoleń.


Plan dnia w szkole (14/10/2019):

  • Lekcja 1-4 – zajęcia opiekuńczo-wychowawcze wg rozkładu godzin
  • 11:00-11:45 – obiad na stołówce wg obowiązującego podziału na grupy
  • 12:00 – uroczysta akademia na sali gimnastycznej
  • ok. 13:00- zakończenie akademii
  • Odwozy dzieci zgodnie z harmonogramem
  • Praca świetlicy zgodnie z harmonogramem

UWAGA! Obowiązuje strój galowy podczas akademii.

Skip to content